[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره گروه::
مدیریت گروه::
معرفی افراد::
امور آموزشی::
امور پژوهشی::
آئین نامه ها و فرم ها::
اخبار گروه::
تسهیلات پایگاه::
برقراری ارتباط::
::
سایت مرتبط

AWT IMAGE

AWT IMAGE

سامانه امور دانشجویی

اتوماسیون دانشجویی

اداره تربیت بدنی

..
اخبار

  AWT IMAGE

برنامه درسی نیمسال اول 96-95

برنامه درسی نیمسال دوم 94-93

برنامه درسی نیمسال اول 94-93

برنامه درسی نیمسال دوم 93-92

برنامه درسی نیمسال اول 93-92

..
آدرس

 AWT IMAGE

تلفن دانشگاه: 9-77240540

کد پستی: 13114-16846

آدرس سایت: sportiust@iust.ac.ir

..
تمرینات ورزشی

AWT IMAGE

تمرینات تصویری پلایومتریک

تمرینات تصویری عضلات شکم

..
:: برنامه هفتگی دروس تربیت بدنی یک و دو ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۶/۳ | 

  برنامه هفتگی دروس تربیت بدنی 1 و 2 نیمسال اول 93-92

  17-15:15

  ساعت 15:15-13:30

  ساعت 12-10

  ساعت 10-8

ایام هفته

  آقای شریعتی I گروه 08

  آقای جهرمی I گروه 02

  آقای محمدیان بسکتبال (م) گروه 32

خانم مولایی بسکتبال (م) گروه 10

آقای جهرمی تنیس روی میز گروه 22

  آقای شریعتی فوتبال گروه 27

  خانم بلوری زاده I (ح) گروه 44

  خانم مولایی I (ح) گروه 48

  خانم اسماعیلی بدمینتون (م) گروه 01

  آقای محمدیان شنا گروه 31

  آقای دکتر برجسته شنا گروه 21

  آقای جهرمی I گروه 01

  آقای شریعتی I گروه 07

خانم بلوری زاده I (ح) گروه 43

  آقای محمدیان I گروه 15

  آقای دکتر برجسته بدمینتون(م) گروه 20

شنبه

  آقای محمیان والیبال(م) گروه 34

  آقای شریعتی I گروه 09

  آقای شریعتی فوتسال (م) گروه 28

  خانم دکتر نمازی بدیمنتون(م) گروه 11

  خانم مولایی I (ح) گروه 49

  خانم بلوری زاده شنا گروه 05

  خانم اسماعیلی شنا گروه 02

  آقای محمدیان تنیس روی میز گروه 33

  خانم اسماعیلی I (ح) گروه 40

  خانم بلوری زاده والیبال (م) گروه 04

  آقای نجاریان I گروه 18

  1 شنبه

  آقای جهرمی والیبال(م) گروه 24

  آقای شریعتی I گروه 12

  آقای نجاریان I گروه 20

 

  خانم دکتر نمازی I (ح) گروه 51

  خانم بلوری زاده I (ح) گروه 46

خانم کاشف الحق تنیس روی میز

 گروه 08

  آقای محمدیان شنا گروه 35

  آقای جهرمی شنا گروه 23

  آقای شریعتی I گروه 11

  آقای نجاریان I گروه 19

  خانم بلوری زاده I (ح) گروه 45

  خانم کاشف الحق والیبال (م) گروه 07

  آقای محمدیان I گروه 16

  آقای شریعتی I گروه 10

  2 شنبه

  آقای محمدیان بدمینتون (م) گروه 37

  آقای سیفی I گروه 06

 

  خانم اسماعیلی I (ح) گروه 41

  خانم بلوری زاده فوتسال (م) گروه 06

  خانم کاشف الحق I (ح) گروه 47

  آقای سیفی کشتی گروه 26

  آقای نجاریان تنیس روی میز گروه 40

  خانم مولایی I (ح) گروه 50

  خانم کاشف الحق تنیس روی میز گروه 09

  آقای سیفی I گروه 05

  آقای محمدیان بدمینتون (م) گروه 36

  3 شنبه

  آقای محمدیان والیبال(م) گروه 39

  آقای جهرمی I گروه 04

  آقای شریعتی I گروه 14

  آقای محمدیان بسکتبال (م) گروه 38

  آقای جهرمی بدمینتون (ح) گروه 25

  آقای شریعتی تنیس روی میز گروه 30

  خانم اسماعیلی I (ح) گروه 42

  آقای محمدیان I گروه 17

  آقای جهرمی I گروه 03

  آقای شریعتی بسکتبال(م) گروه 29

  خانم اسماعیلی بدمینتون (م) گروه 03

  آقای شریعتی I گروه 13

  4 شنبه

  

  

دفعات مشاهده: 1455 بار   |   دفعات چاپ: 464 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 33 بار   |   0 نظر

کد امنیتی را در کادر بنویسید >
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
ssport
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.196 seconds with 974 queries by yektaweb 3506